Aspirin C Forte

Aspirin C Forte

Nachlazení nebo chřipka? Nechte příznaky nachlazení a chřipky na Aspirin C Forte. Šumivé tablety s dvojnásobnou sílou účinných látek*: kyseliny acetylsalicylové a kyseliny askorbové (vitaminu C) pro úlevu od bolesti a horečky a podporu imunitního systému.

Výhody Aspirinu C Forte

Kdy pomáhá Aspirin C Forte

Pociťujete první příznaky nachlazení nebo chřipky? Horečku, bolest hlavy, svalů nebo bolest v krku? Nebo už s těmito příznaky několik dní bojujete? Vyzkoušejte maximální šumivou sílu Aspirin C Forte s dvojnásobným obsahem kyseliny acetylsalicylové a vitaminu C* pro úlevu od příznaků nachlazení a chřipky.

Složení a působení Aspirin C Forte

Aspirin C Forte je kombinovaný lék ve formě šumivých tablet a obsahuje 2x vyšší množství účinných látek než Aspirin C. Jedna tableta obsahuje 800 mg kyseliny acetylsalicylové a 480 mg kyseliny askorbové, lépe známé jako vitamin C, pro účinnou úlevu od prvních příznaků nachlazení ale i kdykoli v průběhu nemoci nebo při bolesti.

Aspirin C Forte má analgetické a protizánětlivé a také antipyretické vlastnosti. Lék působí proti příznakům nachlazení a chřipky, jako je:

  • horečka
  • bolest hlavy
  • bolest v krku
  • bolesti svalů

Vitamin C podporuje imunitní systém.

Sedící mladý muž si podpírá hlavu

• Dvě účinné látky - kyselina acetylsalicylová a kyselina askorbová (vitamin C)

• Kombinovaný přípravek v maximální síle – 2x vyšší množství účinných látek*

• Kyselina acetylsalicylová – ulevuje od bolesti, snižuje horečku a působí protizánětlivě

• Vysoký obsah vitaminu C - podporuje imunitní systém

• Forma šumivých tablet - urychluje vstřebávání

Jak užívat Aspirin C Forte

Aspirin C Forte je lék ve formě šumivých tablet. Před užitím tabletu rozpusťte ve sklenici vody a tekutinu vypijte. Po vypití jsou kyselina acetylsalicylová a její účinný metabolit rychle a úplně vstřebány ze zažívacího traktu a jsou rychle distribuovány k místům svého účinku. Dospělí užívají 1 šumivou tabletu maximálně 3x denně, s minimální časovým odstupem 4-8 hodin. Šumivé tablety Aspirin C Forte neobsahují lepek ani laktózu.

Doporučené dávkování

Věk

Jedna dávka

Celková denní dávka

Dospělí

1 šumivá tableta

3 šumivé tablety


*Srovnání s Aspirin C 400 mg/240 mg šumivé tablety.

CH-20230302-53