Aspirin C 400mg/240mg
šumivé tablety

Úleva v šumivé formě


  • Úleva od bolesti při nachlazení a chřipce
  • Mírné až střední bolesti
  • Horečka

Aspirin C 400mg/240mg šumivé tablety účinně ulevují od horečky a bolestí doprovázejících nachlazení. Kromě kyseliny acetylsalicylové obsahují také kyselinu askorbovou, známou jako vitamin C. Ten posiluje obranyschopnost organismu a jeho přítomnost tak může přispět k uzdravení. Díky formě šumivých tablet lze Aspirin C 400mg/240mg šumivé tablety užívat velmi snadno.

Aspirin C 400mg/240mg šumivé tablety obsahuje 400 mg kyseliny acetylsalicylové a 240 mg kyseliny askorbové v jedné tabletě.

Nahoru