Aspirin C a Aspirin C Forte šumivé tablety

Úleva v šumivé formě


  • Úleva od bolesti při nachlazení a chřipce
  • Mírné až střední bolesti
  • Horečka

Aspirin C a Aspirin C Forte šumivé tablety účinně ulevují od horečky a bolestí doprovázejících nachlazení. Kromě kyseliny acetylsalicylové obsahují také kyselinu askorbovou, známou jako vitamin C. Ten posiluje obranyschopnost organismu a jeho přítomnost tak může přispět k uzdravení. Díky formě šumivých tablet lze Aspirin C i Aspirin C Forte šumivé tablety užívat velmi snadno.

Aspirin C šumivé tablety obsahuje 400 mg kyseliny acetylsalicylové a 240 mg kyseliny askorbové v jedné tabletě. Aspirin C Forte šumivé tablety obsahuje 800 mg kyseliny acetylsalicylové a 480 mg kyseliny askorbové v jedné tabletě.

Nahoru